ЗВІТ про проведення Навчального семінару для спеціалістів та волонтерів ГОІ з проведення окремих заходів Програми в регіонах

З 30 серпня по 01 вересня 2016 р.  у м. Умань Черкаської області відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг: «Сучасні підходи в самозабезпеченні діяльності НДО».

29 серпня у м. Умань Черкаської області проведений круглий стіл «Співпраця та обов’язки громадських організацій інвалідів у виконанні Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» №3552-XII від 22.10.1993 року.

З 11 по 13 червня в Херсонській області, смт. Залізний порт, вул. Морська, 1 проведений Всеукраїнський семінар-тренінг:
«Сучасні підходи в самозабезпеченні діяльності НДО».

З 08 по 10 червня в Херсонській області, смт. Залізний порт, вул. Морська, 1 проведений захід: Школа для керівників та фахівців НДО «Школа керівника». всього 38 учасників заходу, з них 27 з інвалідністю.

1. Програма: "Адаптація до практичного застосування методичних рекомендацій навчання і працевлаштування інвалідів, переселенців та воїнів АТО".
2. Навчальний семінар для працівників центрів працевлаштування ГОІ.
Фотографії в детальному перегляді.

З 2 по 4 грудня 2011 року в НЦДС Український дім” Державною службою з питань інвалідів та ветеранів України за активної участі Міністерства соціальної політики України та громадських організацій було організовано ряд заходів, присвячених Міжнародному дню інвалідів.

На відкритті виставки був присутній перший заступника Міністра соціальної політики України Василь Надрага та Голова Державної служби Володимир Маслаков.

Самотність найтяжча кара для людини, особливо якщо ця людина – інвалід. Але, члени Шполянського міського осередку “Всеукраїнської асоціації працездатних інвалідів” (“ВАПІ”) знають як боротись із самотністю. За 9 років існування осередку тут зібрався не великий, але дружний колектив. Голова осередку Ірина Латишева, із гордістю каже: ”Коли ми разом ми не інваліди ми – одна команда!”
У рамках проведення навчально-інформаційних заходів із залученням осіб з особливими потребами 31 жовтня – 1 листопада 2011 року в Черкасах проходить "круглий стіл" з питань створення тимчасових робочих місць для інвалідів.