У рамках проведення навчально-інформаційних заходів із залученням осіб з особливими потребами 31 жовтня – 1 листопада 2011 року в Черкасах проходить "круглий стіл" з питань створення тимчасових робочих місць для інвалідів.

Першого дня у засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Василь Касян, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Ткаченко, заступник начальника Головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації – начальник управління розвитку підприємництва Микола Папуша, представники Всеукраїнської асоціації працездатних інвалідів (ВАПІ) та голови громадських організацій інвалідів області.

Під час "круглого столу" його учасники обмінялися думками щодо питання участі громадських організацій інвалідів в реалізації програм соціально-економічного розвитку регіону та підтримки малого підприємництва в нашій області тощо.

У своєму виступі Василь Касян наголосив на важливості такого спілкування, адже саме в ході нього влада та громадські організації можуть окреслити реальну ситуацію щодо працевлаштування і зайнятості інвалідів, визначити конкретні кроки подальшої співпраці. У цьому ж контексті він зазначив, що недостатньо ведеться інформування діючих підприємств про кадровий потенціал дієздатних інвалідів.

Окрім цього, учасниками "круглого столу", а саме представниками об’єднань інвалідів, було висловлено ряд суттєвих зауважень, пов’язаних з будівництвом пандусів біля суспільно важливих об’єктів та облаштування зручних переїздів на вулицях. Це та інші питання заступник голови обласної ради взяв на особистий контроль. Стосовно ж окремих питань будуть дані доручення відповідним структурам.