З 11 по 13 червня в Херсонській області, смт. Залізний порт, вул. Морська, 1 проведений Всеукраїнський семінар-тренінг:
«Сучасні підходи в самозабезпеченні діяльності НДО».

Серед 38 учасників були присутніми 26 осіб з інвалідністю.
Перелік організацій, установ, які взяли участь у проведенні заходу:
обласні осередки ГОІ «ВАПІ», Черкаський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, ГО інвалідів з дитинства «Доброчин», ГО «Спілка інвалідів з дитинства та їх рідних «Лебідонька», ГО  інвалідів військовослужбовців, ГО інвалідів і підприємців «Разом», ГБО «Астом-Волинь», Чернігівська міська організація «Сім’я», фахівець з грантових програм.

Витрати на проведення заходу:

№ п/п Напрямки витрат Фактично
Кількість осіб Сума коштів
1 Харчування учасників: 38*3дні*30 грн 3420,0
2 Проживання учасників: 38*2,5доби*250грн 23750,0
3 Оренда приміщення, обладнання 3дні*8год*350грн 8400,0
4 Перевезення учасників автотранспортом 5год.*2дні*400 грн 4000,00
5 Компенсація проїзду учасників 38 12540,00
6 Всього:   52110,00

 

Результати проведення заходу

Завдання Заплановано Фактичний результат
Завдання 1 Надати учасникам заходу інформацію, що стосується грантових програм, грантодав-ців, меценатів, пошуку потен-ційних грантових програм по Інтернету, проведення всіх етапів роботи з грантовими програмами. Учасникам заходу надано інформацію, що стосується грантових програм, грантодавців, меценатів, пошуку потенційних грантових програм по Інтернету, проведення всіх етапів роботи з грантовими програмами.
Завдання 2 Провести навчання з учасни-ками заходу з питань заповне-ння аплікаційних форм, прове-дення фінансових розрахунків, перекладу на мову грантодавця тощо. З учасниками заходу проведено навчання з питань заповнення аплікаційних форм, проведення фінансових розрахунків, перекладу документів та заявок на мову грантодавця тощо.
Завдання 3 Провести практичні заняття з учасниками заходу на прикладі однієї або двох тем, по яким були отримані гранти на їх реалізацію. Надати практичну консультацію щодо допущених помилок при підготовці документів на отримання гранту. Проведено практичні заняття на прикладі кількох тем, по яким були отримані гранти на їх реалізацію. Надано практичну консультацію щодо допущених помилок при підготовці документів на отримання гранту.
Завдання 4 Обмін досвідом між учасниками заходу по темі заходу. Учасники заходу обмінялись досвідом роботи в даному напрямку, отриманих результатів та допущених помилок. Відбувся обмін телефонами, адресами, тощо.